We zijn heel blij u weer te kunnen uitnodigen. We hopen u deze keer te mogen ontmoeten in Amerongen. Van 3 t/m 6 maart vindt op Kasteel Amerongen een beurs voor kunst, antiek en juwelen plaats. Daar verwachten onze 7 collega's en wij u te verrassen met een mooi en divers aanbod.Wij tonen mooie nieuwe klassieke en hedendaagse aanwinsten.
Daaronder onder andere werk van: Henk Helmantel, Qassim Alsaedy, Loek Bos, Margriet Smulders, Bart van der Leck (1876-1958), J.C.J. Vanderheyden (1928-2012), A.P. Schotel (1890-1958), Odillon Redon (1849-1916)
Wij hopen u te mogen verwelkomen op deze prachtige locatie. De beurs is dagelijks geopend van 11.00 tot 18.00 uur. Als klant hebt u via de mail een uitnodiging ontvangen. Als hij niet in uw directe mail zit kan het zijn dat hij in de map reclame terecht is gekomen. De mail bevat is een private invitatie en geeft u gratis toegang tot dit evenement. Bij bezoek kunt u deze uitnodiging tonen in print of op uw telefoon. Hebt u de mail niet ontvangen maar zou u het wel leuk vinden dit evenement te bezoeken mail ons dan even en we sturen u alsnog de uitnodiging / toegangsbewijs.
Het Kunst & Antiek Evenement
Kasteel Amerongen
Drostestraat 20
3958 BK Amerongen
donderdag 3 maart t/m zondag 6 maart 2022
dagelijks geopend van 11.00 - 18.00 uur
Graag tot in Amerongen, met vriendelijke groet,
Marieke Walison & Frank Welkenhuysen
Galerie Frank Welkenhuysen
Broederplein 13a | 3703 CC | Zeist
info@kunstexpert.com | www.kunstexpert.com
tel. 06-25212877